Okul Öncesi Program Geliştirme Uzmanı

Genel Özellikler:

Çekmeköy Madenler bölgesindeki ofisimizde görev yapacak; Üniversitelerin çocuk gelişimi, anaokulu öğretmenliği, okulöncesi öğretmenliği vebenzeri bölümlerinden mezun öğretmenler, halkla ilişkiler sorumluları ve idareciler başvuru yapabilirler.

Adaylarda Aranacak Özellikler:

  •   Deneyimli, Güleryüzlü,
  •   İletişimi ve Sosyal beceleri güçlü
  •   Araştırmacı
  •   İnnovatif yaklaşımlar geliştirebilecek
  •   Veri analizi yapabilecek adaylar
Anadolu yakasında oturan ve ofisimize ulaşımı rahat adaylar öncelikli tercih edilecektir. Çalışma saatleri haftaiçi 08:30-18:00 arasındadır.
birth2day okul öncesi danışmanlık firması Türkiye’de okul öncesi eğitimini tüm yönleriyle ele alan bir yaklaşım ile hizmetler geliştirip bu hizmetleri paydaşlarının kullanımına sunmayı amaçlamaktadır.
Şirket hakkında daha fazla bilgi için websitemizi inceleyebilirsiniz.

İş Tanımı:

Şirketin hizmet verdiği alanlarda anaokulu ve kreşlerle yakından çalışacak. Şirket içi çalışma standardlarını çalışmakta olduğumuz kurumlarda almış oldukları hizmetlere göre uygulayacak, takip edecek, dökümantasyonunu yapacak ekip çalışması yürütebilecek adaylar aranmaktadır.
Şirketin orta ve uzun vadeli hedefleri doğrultusunda büyüme modelini destekleyecek bu süreçte aktif rol oynayacak ve bu esnada becelerini geliştirmeye açık takım elemanları yetiştirilecektir. Adaylar bu süreçte şirket bünyesinde katma değer yaratacak bir çalışma disiplinine ve iş ahlakına uygunluğu ölçülmek süretiyle değerlendirmeye alınacaktır.
Hizmet alanları hakkında daha fazla bilgi almak için websitemizi inceleyebilirsiniz.

Tecrübe:

Çalıştığı alana ve edindiği tecrübeye göre 2-5 yıl tecrübeli adaylar

Eğitim Seviyesi:

Üniversite(Öğrenci – part-time uygunluğu açısından değerlendirilecek),
Üniversite (Mezun) / Yüksek Lisans(Öğrenci) / Yüksek Lisans(Mezun)
Anaokulu Öğretmenliği, Halkla İlişkiler, İletişim ve Halkla İlişkiler, Okul Öncesi Öğretmenlik öncelikli olmak üzere ilgili alanlardan mezun adaylar

Çalışma Şekli:

Sürekli / Tam zamanlı (part-time uygun adaylar için esnek çalışma saatleri uygulanabilir)
Detaylı CV gönderen adaylarla öncelikli olarak görüşme ayarlanacaktır.