Ekibimizle Tanışın

Çalışma alanlarında uzman, titiz çalışan, insan odaklı, eğitime ve gelişmeye inanmış ekibimize merak ettiğiniz konularda sorular sorabilirsiniz. En kısa zamanda size dönüş yapılacaktır.

 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden 2004 yılında yüksek şeref öğrencisi olarak mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimini ODTÜ Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde performans başarı ödülü ile tamamladı. ODTÜ İlköğretim bölümünde doktorasına başlamış ve hala devam etmektedir. Lisans yıllarından itibaren yurtiçi ve yurtdışı çeşitli özel anaokullarında öğretmenlik, eğitim koordinatörlüğü ve eğitim danışmanlığı yaptı. Özel anaokulları, okul öncesi öğretmenleri ve anne-babalara yönelik pek çok çalışma yürüttü.

[Devamı İçin Tıklayınız]

iletişim: tuba@birth2day.com
2005 yılında ODTÜ Okul Öncesi Öğretmenliğinden mezun olmuştur. Kanada- MCGill Üniversitesinde Biliş ve Eğitim alanında yüksek lisansını tamamladıktan sonra Tayland’a giderek anaokulu öğretmenliği yapmıştır. Bir yılın ardından tekrar Kanada’ya dönerek Carleton Üniversitesi, Bilişsel Bilimler bölümünde doktora derecesini tamamlamıştır. UNESCO Institute for Statistics’de LAMP (Literacy Assessment and Monitoring Programme) araştırmacısı olarak görev yapmış, farklı ülkelerde okur- yazarlık düzeylerinin izlenmesi ve geliştirilmesi hakkındaki verilerin sağlanması konusunda çalışmalar yapmıştır.

[Devamı İçin Tıklayınız]

iletişim: ozlem@birth2day.com
2011'de Maltepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği'nden mezun oldu. Okul yıllarında Ümit Karan Küçük Yetenekler Anaokulu'nda başladığı öğretmenlik görevini 2 yıl boyunca yaptı. 2011-2016 yılları arasında Okan Üniversitesi Anaokulu Öğretmenliği ve Zümre Başkanlığı bünyesindeki anaokulunda öğretmenlik görevi başta olmak üzere birçok alanda sorumluluklar üstlendi.

[Devamı İçin Tıklayınız]

iletişim: seda@birth2day.com


Okul Öncesi Program Geliştirme Uzmanı

Şirket bünyesinde ekibimizle beraber projelerde görevlendirmek ve bu alanda yetiştirmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz. Bizimle çalışmak istiyorsanız iş tanımının detaylarını görmek için tıklayınız.