birth2day okul öncesi danışmanlık Tanıtım Videoları

Firmamız hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi size özel hazırladığımız bu görsel tanıtım videolarında bulacaksınız.
Videolarda gördüğünüz bir görsel veya duyduğunuz bir kavram ile ilgili sormak istedikleriniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekibimizle Tanışın

Çalışma alanlarında uzman, titiz çalışan, insan odaklı, eğitime ve gelişmeye inanmış ekibimize merak ettiğiniz konularda sorular sorabilirsiniz. En kısa zamanda size dönüş yapılacaktır.

 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden 2004 yılında yüksek şeref öğrencisi olarak mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimini ODTÜ Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde performans başarı ödülü ile tamamladı. ODTÜ İlköğretim bölümünün doktora programından 2021 yılında mezun olmuştur. Lisans yıllarından itibaren yurtiçi ve yurtdışı çeşitli özel anaokullarında öğretmenlik, eğitim koordinatörlüğü ve eğitim danışmanlığı yaptı. Özel anaokulları, okul öncesi öğretmenleri ve anne-babalara yönelik pek çok çalışma yürüttü.

[Devamı İçin Tıklayınız]

iletişim: tuba@birth2day.com
2005 yılında ODTÜ Okul Öncesi Öğretmenliğinden mezun olmuştur. Kanada- MCGill Üniversitesinde Biliş ve Eğitim alanında yüksek lisansını tamamladıktan sonra Tayland’a giderek anaokulu öğretmenliği yapmıştır. Bir yılın ardından tekrar Kanada’ya dönerek Carleton Üniversitesi, Bilişsel Bilimler bölümünde doktora derecesini tamamlamıştır. UNESCO Institute for Statistics’de LAMP (Literacy Assessment and Monitoring Programme) araştırmacısı olarak görev yapmış, farklı ülkelerde okur- yazarlık düzeylerinin izlenmesi ve geliştirilmesi hakkındaki verilerin sağlanması konusunda çalışmalar yapmıştır.

[Devamı İçin Tıklayınız]

iletişim: ozlem@birth2day.com
2007 yılında Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2014 yılına kadar İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Dr. Sedat Üründül Anaokulu’nda önemli görevlerde rol aldı. Bu sırada Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Programları ve Öğretim Yüksek Lisans programını başarıyla tamamladı.

[Devamı İçin Tıklayınız]

iletişim: ezgi@birth2day.com


Okul Öncesi Program Geliştirme Uzmanı

Şirket bünyesinde ekibimizle beraber projelerde görevlendirmek ve bu alanda yetiştirmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz. Bizimle çalışmak istiyorsanız iş tanımının detaylarını görmek için tıklayınız.